Przejdź do treści
Home » BLOG » PRZEBUDZENIE

PRZEBUDZENIE

  Jakie są etapy PRZEBUDZENIA DUCHOWEGO / PRZEBUDZENIA ŚWIADOMOŚCI?

  UŚWIADAMIANIE OGRANICZEŃ
  Zaczynasz odczuwać że życie, jakie prowadzisz, nie jest w pełni satysfakcjonujące lub autentyczne. Może to być wynikiem trudnych wydarzeń życiowych lub wewnętrznego poczucia, że coś jest nie tak.

  PYTASZ

  Zaczynasz zadawać pytania.. poszukujesz głębszego znaczenia, zadajesz sobie pytania dotyczące swojego bycia na tej planecie, sensu życia, duchowości i wyższej świadomości. Dostrzegasz, pytasz, szukasz…

  PRZEŁOM!

  ZACZYNA SIĘ! Przydarzają Ci się rzeczy..
  Być może moment lub następuje seria zdarzeń, które wywołują głęboką zmianę wewnętrzną. Może to być trudne doświadczenie. Doświadczenie bliskie śmierci, utrata kogoś bliskiego, głęboki kryzys osobisty, narodziny dziecka lub inne intensywne doświadczenie determinujące nadchodzącą przemianę.

  TRANSFORMACJA

  W wyniku intensywnego doświadczenia, doświadczasz głębokiej przemiany wewnętrznej. Zmieniają się Twoje wartości, przekonania, zaczynasz patrzeć na świat z innej, nieznanej Ci dotąd perspektywy.

  ROZWÓJ DUCHOWY I ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI

  Zaczynasz rozwijać nowe zainteresowania -pragniesz głębiej zrozumieć swoją duchową naturę, a twoja świadomość się poszerza. Możesz właśnie teraz zacząć praktykę medytacji, jogi, czytasz literaturę dotyczącą rozwoju osobistego i duchowego. Dołączasz do duchowych społeczności i poznajesz osoby o podobnych zainteresowaniach.

  INTEGRACJA

  Zmiana zaczyna wpływać na Twoje życie. Może to obejmować zmiany w relacjach, pracy, zdrowiu i codziennych nawykach.
  Zmieniają się Twoje upodobania, sposób spędzania czasu.. także relacje, czujesz narastającą potrzebę zmiany pracy lub dotychczasowych pasji.

  SŁUŻBA

  Odczuwasz potrzebę dzielenia się z innymi. Możesz zaangażować się w działania charytatywne, pracę społeczną, mentoring, czy po prostu jesteś w obecności bardziej świadomie i z większą wrażliwością uczestniczysz w codziennych interakcjach.

  ROZWÓJ I AKCEPTACJA

  Przebudzenie to droga która nie ma końca. Droga poznawania, zrozumienia siebie i wszechświata. Rozwijasz się i z ciekawością akceptujesz ten stan.

  Etapy przebudzenia są bardzo indywidualne, tak jak każdy z nas, pomimo pewnych podobieństw w drodze.

  Jestem Kasia Ballou i wspieram Cię na tej drodze…