Przejdź do treści

Krocz swoją własną drogą!
Idąc każdą inną błądzisz

Dialog z Gittą

MENTORKA ACADEMII KOMOREBI

Pomagam odkryć Twoją MOC!

Wspieram w rozwoju świadomości.
W radość i spokój.
W centrum moich zainteresowań jest natura ludzka i jej przejawienia.

Poprzez porzucenie przywiązań i definicji.
Kim się stajesz, stając się sobą?

Energetyczne Szkolenia AKADEMII KOMOREBI to działania skoncentrowane na rozwoju umiejętności energetycznej pracy w codzienności. W każdej dziedzinie życia.
Nie tylko dla Profesjonalistów.

Wydarzenia

Projektujemy doświadczenia w których znajdujesz siebie.
Możesz zajrzeć. To przepiękna przestrzeń. Spotkaj się ze sobą.

ZOBACZ AKTUALNE WYDARZENIA NA FB

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ AKADEMII KOMOREBI to ciekawe osobowości, spotkanie z nami zapamiętasz na długo.
Spotykamy się poza ograniczającym przestraszonym egoizmem – dla najwyższego dobra.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mentorka & przewodniczka

Katarzyna Ballou

Założycielka i wizjonerka AKADEMII KOMOREBI
Autorka metody TransHealing & VIBRAHEAL – metod holistycznego uzdrawiania energetycznego.


Odkrywczyni. Eksperymentatorka. Twórczyni.
W swojej pracy łączy szeregi technik, kreując przestrzeń doświadczeń.
Kobieta mistyczna – na wskroś zwyczajna i żywa.

Banitka. Samodzielnie i ze wsparciem nauczycieli, których spotykała na swojej drodze, eksploruje dorobek naukowy ludzkości, w centrum zainteresowań stawiając istotę ludzką i jej przejawienia.

Wolnomyślicielka. Czerpie ze studni wiedzy tradycji jogi, psychologii, filozofii, szamanizmu i nauk o umyśle. Zachowując odrębność, nie pozostaje przywiązana do jednej drogi. 

Samodzielnie poszerzała wiedzę o naturze człowieka, jego możliwościach, wrażliwości, percepcji, naturze świadomości i zachowaniach. W ciągłej obserwacji i nauce.
Fascynatka autodydaktyki.

Wychowana w domu pełnym ziół, czarów i magii. Uhonorowała mądrość pokoleniową – gdzie obecna i oczywista jest „ezoteryczna” świadomość natury.

Jej dążenie do wiedzy zaprowadziło do szkoleń u wielu cenionych mentorów i uczelni, w tym zaczerpnęła bezpośredniego przekazu nepalskich mistrzów uzdrawiania dźwiękiem wg. technik wedyjskich i tybetańskich m.in. Raviego Darshandhariego, Shree Krishny Shahiego – ucznia i wnuka szamana i mistrza Tashi Lamy. Nauki odbierała także u uznanych Macieja i Agnieszki Wielobobów, Andrew Paradnika, Satyananda Yoga Centre, Quaternity Institute, Professional Hypnosis Training Institute. Jej edukacja i praktyka są wszechstronne, obejmujące liczne międzynarodowe szkolenia i certyfikacje w zakresie dźwiękoterapii, hipnoterapii, jogi kundalini, vinyasa krama jogi, tantry, medytacji i pranajamy, psychologi transpersonalnej, telepatii, szamanizmu, aktywacji energii kundalini oraz w wielu innych dziedzinach. Dodatkowo, Katarzyna jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego w Katowicach, co świadczy o jej bogatym tle edukacyjnym i twórczym.

Katarzyna Ballou to osoba, która doskonale łączy głęboką wiedzę z codziennym życiem. Jest inspiracją dla tych, którzy szukają własnej drogi duchowego rozwoju i samorealizacji. Jest nie tylko mentorką i przewodniczką, ale też przykładem tego, jak można żyć w harmonii ze sobą i otaczającym światem.




Zapytaj o co zechcesz..

Kontakt