Przejdź do treści
Home » BLOG » MANTRA OCHRONY

MANTRA OCHRONY

  Moja ukochana Mantra: Rakhe Rakhanhar – Promień Ochronnego Światła

  Rakhe Rakhanhar – cudowna mantra z praktyki Kundalini Jogi, która jest jak promień światła w ciemności, zapewnia ochronę i pozytywną energię w naszym życiu.

  Znaczenie Mantry Rakhe Rakhanhar:
  „Rakhe Rakhanhar” przekłada się na „Ten, który chroni, będzie chronił”. To więcej niż słowa – to obietnica wszechogarniającej ochrony i wsparcia, jaką daje nam wszechświat. Wyobraź sobie, że każde twoje wypowiedziane słowo tej mantry tworzy wokół ciebie tarczę pozytywnej energii.

  Jak używać tej mantry?
  Używaj tej mantry jako swojego codziennego towarzysza. Śpiewaj ją, kiedy czujesz potrzebę wsparcia, kiedy rozpoczynasz dzień, lub w chwilach niepokoju. Niech jej słowa przypominają ci o twojej wewnętrznej sile i niewidzialnej, ale potężnej ochronie.

  Dlaczego Rakhe Rakhanhar działa cuda? Kiedy ją śpiewasz otwierasz się na nieskończoną mądrość wszechświata, zasilając swoją duszę pozytywną energią.

  Niech ta mantra będzie jak ciepły, ochronny płaszcz w chłodne dni, przynosząc Ci poczucie bezpieczeństwa, spokoju i radości w każdym momencie.

  „Te słowa świętego Guru Arjana mają na celu całkowitą ochronę. Pochodzą z wieczornej modlitwy Rehiras, która dodaje energii istocie i pomaga, gdy jesteśmy fizycznie słabi lub mamy ograniczone bogactwo. Jest to pieśń zwycięstwa, która pozwala nam być prowadzony przez Boską, pełną wdzięku i miłosierną rękę. Usuwa przeszkody w wypełnieniu przeznaczenia. Śpiewanie tej mantry pomaga przeciw wahaniom umysłu. „